Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 27. 4. zavítal do naší arény druhý tým regionální skupiny Ligy starších žáků.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 3 : 5

střely 31:30
branky: Korec A., Drbal, Malý
Sestava: Fukárek (od 26. Procházka) - Malý, Shejbal, Korec A., Korec L., Kňava, Gregor, Janíček, Seidl, Kerschbaum, Kerschbaumová, Drozd, Vlašič L., Vlašič J., Bláha, Drbal, Koudela, Martínek

Věděli jsme o síle soupeře a kluky jsem celý týden nabádal, že to nebude jednoduché utkání. To se také potvrdilo. Ježci byli od první minuty lepší a nám chyběla jednoduchá rozehrávka a aktivnější pohyb po hřišti. Soupeř se po zásluze dostal do vedení 0 : 2 a následně 1 : 4. Dokázali jsme se uklidnit až o druhé přestávce a vrátili jsme se do hry kontaktní brankou Drbala a v přesilovce Malého. Bohužel dvě minuty před koncem jsme udělali faul a i přesto, že jsme zkusili hru bez brankáře, tak se nám vyrovnávací branku dát nepodařilo a soupeř naopak trefil prázdnou branku. Jsme rádi, že konečně přijel soupeř, který byl na nás dobře takticky připraven a rozdal si to s námi na férovku - dobrá práce trenéra Ježků. Pro nás je to cenná facka a jsme rádi, že jsme mohli kluky vidět pod tlakem, kde se ukázal i charakter některých hráčů. Jediné pozitivum ze zápasu vidím v tom, že jsme zápas za nepříznivého stavu nezabalili a bojovali až do konce. Tým ukázal vůli po obratu. Dobře utkání odehrál Leoš Vlašič, který byl v obraně jistý a  taky benjamínek z mladších žáků Dan Martínek, který si řekl o místo v sestavě. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře.

A na závěr tu máme pozvánku na netradiční termín příštího zápasu našich starších žáků, kterým je středa 1. 5. V 9.30 hodin startuje na našem stadionu zápas proti TJ Sršňům Svitavy.