Starší žáci na úvod "jara" nadělili Letohradu

Starší žáci (Martin Hlavsa) - Jarní část soutěže? Spíše zimní liga, tak by se dal označit první zápas s Letohradem.

Před zápasem jsme se snažili zbavit hřiště sněhové pokrývky což se nám nakonec povedlo i s maximálním úsilím všech hráčů, rodičů, trenérů a všech, kteří vzali do ruky hrablo a vymetli hřiště. Mohli jsme tak  s lehkým zpožděním zahájit zápas. DÍKY VŠEM.

Do zápasu se nám podařilo střelecky dobře vstoupit, když jsme již v šesté minutě vedli 4 : 0. Poté přišlo uspokojení, soupeř s námi dokázal herně srovnat krok, a držel se s námi celou druhou třetinu. Ve třetí části jsme skóre navýšili až na konečných 10 : 0. Vteřinu před koncem utekl do brejku obránce Malý a jistě tak udělal radost své mamince (vedoucí týmu), když vsítil desátý gól a vystřelil si tak odměnu v podobě dělání chlebíčku pro celý tým.

Celý zápas jsme hráče nabádali k opatrné hře na kluzkém povrchu, aby nepřišlo zbytečné zranění. To se nám i s přispěním hráčů Letohradu podařilo splnit a neprobíhali žádné zbytečné momenty u mantinelu. Zápas naštěstí všichni ve zdraví přežili. Věřím, že v týdnu už nám počasí konečně dovolí pořádně potrénovat a budeme pracovat na momentech, které se nám v zápase nelíbily. Jistý výkon v brance předvedl Mates Procházka a připsal si tak svojí letošní první nulu. Nyní již všichni vyhlížíme derby s pardubickým Autosklem a jistě v něm uvidíme ten nejlepší žákovský hokejbal této kategorie. Derby chceme vyhrát!

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Hokejbal Letohrad 10 : 0 (4 : 0, 1 : 0, 5 : 0)

Střely: 37:15

Branky: 3x Vojtěch, 2x Bláha, 2x Novotný L., Korbel, Shejbal, Malý

Sestava: Procházka - Gregor, Novotný Š., Malý, Korec, Janíček, Drozd, Cahlík, Novotný L., Shejbal, Vojtěch, Rakovský, Bláha, Korbel, Seidl