Starší žáci dokázali svůj zápas otočit

Starší žáci (David Mlateček) - Prvním týmem, který nastoupil v nedělní sérii zápasů v Poháru Pardubice byli starší žáci, kteří po boji opět strhli vedení na naši stranu.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 2

Sestava: Černý, Smolík - Král, Drozd, Vlašič L., Uhlíř, Rybář, Flamík, Milichovský, Pavlíček, Besperát, Seidl, Vlašič J., Martínek, Koudela, Korec, Synek, Lacko.

Góly: Martínek, Vlašič L.

Začátek zápasu ukázal herní výpadek několik měsíců, kluci se během první třetiny nedostali skoro k ničemu a zaslouženě jsme prohrávali 1:0. Do druhé třetiny jsme už nastoupili na kompletní tři pětky a nějaké herní záblesky už byly k vidění. Za podpory fanoušků se kluci zmátořili a od poloviny zápasu to byl jiný tým než v předchozím průběhu. Konečně jsme byli víc na míčku a vytvořili si nějaké šance. První gól přišel díky využité přesilovce, kdy napřáhnul jeden z dua Vlašičů a přes tečujícího Koudelu a odrazu od gólmana pohodlně uklidil míček do brány Martínek. Po druhé siréně se šlo do kabiny s nerozhodným výsledkem 1:1. Do třetí třetiny jsme šli s jasným cílem urvat ten bod na naší stranu. V poslední třetině měl ze hry více tým Svítkova, jen se stále ne a ne prosadit. Až dvě minuty před poslední sirénou se napřáhl Leoš Vlašič a konečně trefil bránu a tak se mohl radovat z gólu společně se svým týmem. Nakonec už tento vyrovnaný zápas žádné velké drama ke konci nenabídl a tým Svítkova se mohl radovat z vítězství 2:1.
Pochvalu zaslouží celý tým a děkujeme fanouškům za podporu, kterých přišlo opravdu dost.