Starší žáci dle očekávání porazili Jestřáby

Starší žáci (Vítězslav Gregor) - V sobotu 8. 4. zavítali na náš stadion přeloučští Jestřábi.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 7 : 2 (0 : 0, 4 : 0, 3 : 2)

V první třetině se náš tým snažil o kombinaci, ale měli jsme trochu smůly a ani několik vyložených šancí neskončilo za zády soupeřova brankáře. To se na nás usmálo až ve druhé třetině a poté až do poloviny třetí jsme ovládali hru a postupně navyšovali skóre. Poté jsme přestali hrát svou hru, tahali jsme míček bez kombinace, nevraceli jsme se z čehož soupeř vytěžil dva góly a několik dalších šancí.

Střelci: Novotný (Ilich, Birta), Novotný (Brož), Ilich (Novotný), Hemžský (Bláha), Novotný, Korbel (Svatoň), Korbel

Soupiska: Šídlo, Šťovíček - Ilich, Birta, Bukač, Korbel, Hemžský, Novotný L., Brož, Lednová, Bláha, Gregor, Malý, Janíček