Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 16. 3. zajížděli starší žáci do Hradce Králové, tedy na stadion týmu, který nás na podzim dost potrápil.

HBC Hradec Králové 1988 - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0 : 10

Střely: 28:42

Branky: 3x Kňava, Kerschbaum, 2x Bláha, 2x Malý, Drbal, Vlašič J.

Sestava: Fukárek (Procházka) - Kerschbaumová, Shejbal, Vlašič L., Korec L. (MŽ), Drozd, Janíček (C) - Bláha, Drbal, Kňava, Malý, Korec A., Kerschbaum, Seidl, Vlašič J., Besperát (MŽ), Koudela (MŽ)

Na start jarní části jsme se vydali do Hradce Králové. Nastoupili jsme v takřka kompletní sestavě pouze bez kapitána Gregora, kterého zaskočil v jeho pozici Vojta Janíček. Na soupeře jsme se pečlivě v týdnu připravovali a očekávali jsme, že na nás vyrukuje se stejnou taktikou jako na podzim, kde nás velmi potrápili. V první třetině se hrál vyrovnaný hokejbal a nás uklidnili až v závěru třetiny góly Kňavy a Kerschbauma. Od té chvíle jsme začali diktovat tempo hry pouze my. Myslím, že jsme soupeře přetlačili hlavně hrou ve vysokém tempu a ten postupně odpadl. Skóre se zastavilo na konečných 10:0. Zápas hodnotíme maximálně pozitivně - kombinační hra, 0 vyloučení, 100% úspěšnost přesilovek, častá střelba. V zápase hattrick zaznamenal agilní Kuba Kňava. Skvělý výkon v obraně předvedl mladší žák Lukáš Korec, který byl takřka neprostupný. Pochvalu zaslouží celý tým a děkujeme rodičům, že nás přijeli do Hradce povzbudit.