Starší dorostenci prohráli v Hradci o gól

Starší dorost (Petr Korbel) - Tým starších dorostenců si odbyl svůj debut v nové sezóně. Na body bohužel nedosáhl.

První zápas sezóny 2016/17 byl zároveň trenérskou premiérou Davida Mlatečka, loňského lídra našeho B týmu. Soutěž se letos hraje na dvě osmičlenné základní skupiny, což našim klukům přivede do cesty týmy ze středních a východních Čech, Prahy a severní Moravy. Vybojovat si postup bude určitě náročnější než loni.

Ale k zápasu: Domácí se v první třetině ujali těsného vedení, které uhájili až do třetiny třetí, kdy náš tým vyrovnal. Hradečtí bohužel odpověděli a strhli vedení opět na svou stranu a brali tři body. Důležité byly v tomto zápasu přesilovky, protože z nich padly všechny góly. Trenér David Mlateček napsal: V zápase jsme vyslali na soupeřovu branku málo střel. Celé utkání jsme se nechávali zbytečně vylučovat. Po smolném gólu na 2 : 1 jsme už soupeře nedotáhli a neodvezli si ani bod.

HBC Hradec Králové 1988 - HBC JTEKT Svítkov Stars 2 : 1 (1 : 0, 0 : 0, 1 : 1)

Počet střel na branku 25 : 12

Střelec gólu: Čech

Sestava: Novotný L. - Doležal, Michal J., Adámek, Modrý - Michal P., Novotný V., Čech, Menšík, Dočkal, Zaplatílek, Hlaváček, Hübl