Starší dorost zvítězil v Kyjově

Starší dorost (Jiří Čepela) - V sobotu odehrál náš starší dorost další utkání základní skupiny C extraligy v Kyjově.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, když už ve třetí minutě jsme dali branku a pak ještě jednu a třetina skonnčila 0 : 2.
Ve druhé třetině jsme měli tři vyloučené hráče a ještě se nám zranil Hübl Aleš který zápas nedohrál a domácí hru vyrovnali. V této třetině obě mužstva dali po brance a náš tým vedl 1 : 3. Ve třetí třetině našim hráčů začaly ubývat síly a soupeř snížil na 2 : 3. Ale pak jako když mužstvo poleje živá voda a tak sebrali poslední síly a dvěmi brankami jsme ukončili utkání. Konečný výsledek 2:5. Pochvala pro celý kolektiv.

Sestava: Brankář Ptáček J., Obrana Pelikán O., Modrý O., Kudláček A., Švarc M., Útočníci Pitthard M., Král J., Hübl A., Zaplatílek P., Běloušek O., Doležal Jiří.
Branky: Král J. 2x, Pitthard M., Doležal Jiří., Běloušek O.
Trenér mužstva: Jiří Drbal
Vedoucí mužstva: Jiří Čepela