Starší dorost zničil Třinec v poslední třetině

Starší dorost (Jiří Čepela, úvod Petr Korbel) - V sobotu 7. 11. cestoval náš tým do dalekého Třince, kde již od 11.00 hodin začínal souboj s domácím týmem. Ten nedávno absolvoval zápas na Alfě v šesti lidech a dostal dvaadvacetigólovou nakládačku. Naše kluky čekal po dlouhé cestě třinecký tým téměř trojnásobný a tedy úplně jiný.

Soupiska: Koch F. - Pelikán O., Švarc M., Kudláček A., Michal J., Doležal Jan, Novotný M., - Hlaváček T., Pitthard M., Král J., Doležal Jiří, Běloušek O., Novotný V., Zaplatílek P., Modrý O., Jelínek O.

HBC Enviform Třinec - HBC JTEKT Svítkov Stars 1 : 6 (1 : 1, 0 : 0, 0 : 5, počet střel na branku 34 : 29)
Branky: Pitthard M. 2x, Doležal Jan, Král J., Jelínek O., Zaplatílek P.

Do Třince jsme jeli s vědomím, že soupeř bude mít připravený silný tým. Po první a druhé třetině byla hra vyrovnána, když nás podržel několika dobrými zákroky brankář Koch. Ve třetí třetině jsme začali domácí přehrávat a když zkusili hru bez brankáře a my jsme dali branku tak o výsledku bylo rozhodnuto.