Starší dorost zahájil poslední fázi jara výhrou

Starší dorost (David Mlateček) - Souboje o konečné umístění začali pro náš starší dorost v sobotu 18. 3. zápasem v Třinci.

HBC Enviform Třince - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0 : 4 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 3)

Poněkud v oslabené sestavě jsme prijeli do Třince. Do zápasu jsme vstoupili s taktickymi pokyny,  které plnil celý tým od začátku až dokonce utkání. V první třetině otevřel skóre svojí první hokejbalovou brankou Michal Červenka. Ve druhé třetině svítilo skóre stále 1 : 0 pro náš starší dorost i po několika zajímavých střelách. Za zmínku stojí dvě hrozivé střely skvěle hrajícího Menšíka. Suprová obrana v bráně s Filipem Kochem soupeři nedarovala žádný naznak gólové šance. Do třetí třetiny jsme vstupovali hlavně udržet vedení. Tak vše na sebe vzal Vojta Novotný, který čistým hattrickem zvýšil na konečné skóre 4 : 0. Skvělý zápas odehrál celý tým. Zvláštní pochvalu zaslouží obe dívky, který se nebály jit do žádného souboje s tvrdými třineckými chlapci. Pochvala samozřejmě patří celému týmu.

Sestava: Koch F. - Michal J., Hlaváček, Koch J., Flos - Kolinková, Novotný V., Menšík, Červenka, Dudík, Topičová

Branky: 3x Novotný V.,  Červenka.