Starší dorost v derby neuspěl, nyní ladí na play-off

Starší dorost (Petr Kopečný) - Poslední zápas základní skupiny C extraligy staršího dorostu v sobotu 9. 4. výsledkově nic neřešil nicméně derby je derby.

Závěrečné utkání kvalifikační skupiny C uzavíralo městské derby, které se lépe povedlo hostům. Na zápas jsme byli dobře připraveni. První třetinu si troufnu tvrdit, že jsme měli i více zehry, nebáli jsme se soupeře, ale stav na tabuli po ní svítil 0 : 3 pro hosty. Změna sestavy a brankáře dodala týmu určitý impuls, který jsme ale dokázali přetavit pouze v jeden vstřelený gól. Výborně soupeři zachytal brankář Chmelík, opravdu byl oporou svého týmu. Pokud nezlepšíme disciplínu a koncetrovanost na svoji hru, nemůžeme proti takto silným soupeřům bodovat. Na druhou stranu jsme s kolegy po zápasu hráče chválili za nasazení a plnění taktických pokynů. Nyní se již připravíme na čtvrtfinále, které je pro nás další cílovou stanicí po postupu do play-off. Začínáme tuto sobotu a neděli zápasy v Ústí nad Labem.

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1 : 4 (0 : 3, 1 : 1, 0 : 0)

Střely na branku 21 : 23

Vyloučení 7 : 3

Využití 0 : 1

Soupiska: Ptáček (od 16. minuty Novotný Lukáš) - Doležal Jan, Flos, Kudláček, Michal Jan, Zaplatílek, Pelikán (do 8. minuty) - Modrý, Král, Pitthard, Hlaváček, Novotný Vojtěch, Doležal Jiří, Čech, Skalický, Michal Pavel, Menšík

Střelec: Pitthard