Starší dorost uzavřel základní část výhrou

Starší dorost (red) - V sobotu 11. 3. absolvoval náš tým poslední zápas základní skupiny extraligy staršího dorostu.

Náš tým cestoval na půdu již jistě postupujících Tygrů z Mladé Boleslavi a nevedl si tam vůbec špatně. Bohužel nás se postup do play-off již netýká, ale ještě náš tým čekají zápasy o konečné umístění a přičemž první hned v sobotu v Třinci. Kluky v akci tedy ještě uvidíme.

Trenér David Mlateček: Po pozdním příjezdu na zápas jsme se v první třetině ujali vedení 1 : 0, kdy se prosadila nová akvizice v sestavě Aleš Hlavnička. Ve druhé třetině jsme výsledek udrželi. Ve třetí části dokonal dvěma góly svůj hattrick Hlavnička a poté ke dvěma nahrávkám přidal gól i Vojta Novotný. A jelikož skvělá obrana nepustila soupeře do žádné šance, tak si brankář Lukáš Novotný připsal i čisté konto. Kluci hráli skvěle a patří jim velká pochvala.

HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0 : 4 (0 : 1, 0 : 0, 0 : 3)

Sestava : Novotný L. - Doležal,  Málik, Michal J., Modrý - Hlaváček, Král, Červenka, Hlavnička, Novotný V., Tesař.

Branky: 3x Hlavnička, Novotný V.