Starší dorost prohrál v Hostivaři

Starší dorost (Petr Korbel) - V sobotu 5. 11. zajížděl náš starší dorost na půdu pražské Hostivaře.

Jak už jsme uvedli v dřívějším článku tak zápasu předcházela společná schůzka trenérů obou klubů, která se odehrála v pátek 4. 11. "napůl cesty" v Kolíně. Hlavním tématem v restauraci Trojka byly samozřejmě mládežnické kategorie a jejich fungování, ale také např. práce s rodiči. Velice zajímavého setkání se účastnilo po šesti trenérech z každého klubu.

Ale k zápasu: Náš tým má bohužel v poslední době problémy se sestavou a ty se projevily i při cestě do Prahy. Domácí tým se ujal už v první třetině vedení 2 : 0 a do konce zápasu ještě jeden zásah přidal. Díky tomu získal druhé vítězství nad naším týmem ve stejném poměru. Trenér David Mlateček napsal: Po nepovedené první třetině jsme zlepšili výkon, jen se nám nepodařilo vsítit gól. V okleštěné sestavě jsme odehráli dobrý zápas.

Soupiska: Novotný L. - Michal J., Adámek, Doležal, Zaplatílek - Michal P., Čech, Kolínková, Tesař, Dudík, Topičová, Menšík