Starší dorost porazil Kovo v nájezdech

Starší dorost (David Mlateček) - V sobotu 28. 4. dorazilo do Svítkova k zápasu pražské Kovo.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Kovo Praha 3 : 2ss (0 : 0, 0 : 1, 2 : 1 - 1 : 0)

Když po druhé třetině svítil stav na tabuli 0 : 1 pro Kovo musela následovat změna sestavy. Změna byla úspěšná a dostali jsme se do vedení 2 : 1, jenže půl minuty před koncem nastala velká chyba v obranném pásmu a bylo vyrovnáno. V nájezdech už jsem věřil v neprůstřelnost opět skvěle chytající Outratové, která nepustila ani jeden nájezd. A za nás se trefil Vojta Novotný a o vítězi bylo rozhodnuto. Pochvala patří celému týmu.

Střelci: Král, Čech, vítězný nájezd Novotný

Sestava: Outratová - Michal J., Menšík, Modrý, Topičová, Hlaváček, Novotný V., Petrus, Zaplatílek, Adámek, Dudík, Král, Čech, Kolinková, Červenka, Flos, Doležal, Michal P.