Starší dorost poprvé padl až v derby

Starší dorost (Jiří Čepela) - Netradičně se ve středu 7. 10. uskutečnil v Polabinách zápas dvou zatím neporažených celků o vedení v tabulce extraligové základní skupiny C o průběžné vedení.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars 5 : 1 (1 : 0, 1 : 1, 3 : 0)

Na začátku hodnocení zápasu musím pogratulovat našemu soupeři k vítězství. Podali bez pochyby výkon podpořený nesmírnou vůlí po výhře. Náš tým odvedl maximum ze svého umění. Po první třetině jsme prohrávali pouze 1 : 0 a to jen díky výbornému výkonu našeho brankáře. Ve druhé třetině se hra vyrovnala díky vylučování hráčů soupeře. S přesilových her jsme bohužel nevytěžili žádný gól a proto byl stav 2 : 1. Hned na začátku třetí části jsme inkasovali další branku. Od té chvíle už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a tím byla Alfa. Upřímně musím uznat, že to byla pro naše kluky ,,škola hokejbalu". Soupeř byl prostě lepší ve všech činnostech. Máme na čem zapracovat a doufám, že si to uvědomí celý náš tým.

Střelec branky: Jakub Král
Sestava: Ptáček J., Koch F. -Kudláček A., Doležal Jan, Michal J., Pelikán O., Modrý O. - Novotný V., Pitthard M., Král J., Doležal Jiří, Jelínek O., Michal P., Zaplatílek P., Hübl A., Hlaváček T.
Trenér: Drbal Jiří
Vedoucí mužstva: Čepela Jiří