Starší dorost otočil zápas na Palmovce

Starší dorost (David Mlateček) - Další počin ve skupině o konečné umístění měl v sobotu 25. 3. v plánu náš starší dorost.

TJ Kovo Praha - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 3ss (1 : 0, 1 : 0, 0 : 2 - 0 : 1)

Po dlouhé době jsme se sešli na zápas na tři kompletní formace. Zápas byl celou dobu vyrovnaný. Jediný rozdíl byl, že soupeř za dvě třetiny vsítil dvě branky a náš tým ani jednu. Před třetí třetinou jsme neskládali zbraně a věřili, že nějaký ten bod zvládneme urvat. Po polovině třetí třetiny se trefil Doležal a to tým nabudilo. Soupeř v této třetině občas zahrozil, ale skvěle chytající Outratová už míček za svá záda nepustila. Do konce zápasu ještě vyrovnal znovu Doležal a tak se šlo na nájezdy. Kovo začínalo, ale Outratová vychytal domácího chlapce. Za náš tým se rozjel Hlaváček, ale jeho fintu domácí brankář přečetl. Ve druhé sérii se Outratová nenechala překvapit střelou od modré čáry. Za nás se rozjel Novotný a ten s přehledem proměnil. V posledním nájezdu Outratová nedala soupeři šanci ji překonat a bylo rozhodnuto o našem druhém bodu z Prahy.

Sestava - Outratová - Michal J., Modrý, Málik, Doležal, Flos, Adámek - Menšík, Novotný V., Kolínková, Topičová, Červenka, Dudík, Král, Hlaváček Čech.

Branky: 2x Doležal, rozhodující nájezd Novotný V.