Starší dorost opět zvítězil na nájezdy

Starší dorost (Jiří Čepela) - K prvnímu domácímu extraligovému utkání nastoupil náš starší dorost v sobotu 19. 9.

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBK Kyjov 4 : 3 po samostatných nájezdech (0 : 0, 1 : 1, 2 : 2 - 0 : 1, počet střel na branku 32 : 15)

K utkání extraligy staršího dorostu mezi jsme nastoupili v této sestavě: Ptáček J. - Pelikán O., Vraný Š., Doležal Jan., Modrý O., Kudláček A., Michal J. - Doležal Jiří, Běloušek O., Zaplatílek.P, Hübl A., Jelínek O., Král J., Michal P., Novotný V., Hlaváček T., Menšík D.

Trenér Jiří Drbal: Z naší strany to nebyl v první třetině optimální výkon, soupeř byl chvílemi lepší. Skončila 0:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili v duchu prvé. Soupeř dal v devatenácté minutě gól na 0:1. Po této brance jsem udělal změny v sestavě. Začali jsme hrát na tři lajny a dvě obrany. Obránce Modrého jsem přeřadil do útoku a tento tah se nám vyplatil, neboť Modrý dal svým dúrazem ve 23. minutě gól na 1:1. Od této chvíle jsme byli lepším týmem. Třetí třetina začala z naší strany velkým tlakem, ze kterého jsme z toho vytěžili dva góly. (35. minuta Král a 38. minuta Hübl). Po těchto gólech jsme neproměnili další šance a díky tomu přišel trest. Při naší smůle jsme dostali v 38. minutě gól při oslabení a ve 41. minutě jsme inkasovali gól na 3:3. Po tomto gólu,jsme stupńovali tlak, ale už se nám nepodařilo dát gól. Zápas se musel rozhodnout na samostatná střílení,ve kterých jsme byli úspěšnější a zapas skončil 4:3. V tomto utkání beru bod jako zklamaní nebot´jsme po celé utkaní byli lepší a měli jsme na to získat všechny body.