Starší dorost nestačil na Hradec Králové

Starší dorost (David Mlateček) - V sobotu 4. 3. nastoupil náš starší dorost ke svému prvnímu jarnímu zápasu.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 3 : 6 (1 : 4, 1 : 1, 1 : 1)

V první třetině jsme zvládli ještě vyrovnat na 1 : 1, kdy se prosadil navrátilec do sestavy Král, ale stejně jsme jí prohráli po našich chybách 1 : 4. Ve druhé třetině jsme zapas herně vyrovnali po stáhnutí sestavy na dve pětky, ale stav se posunul jen na 2 : 5, kdy se prosadila nová akvizice z Opavy Pavel Málik. Ve třetí třetině se nám podařilo snížit opět Králem, ale na konečných 3 : 6 se do prázdné brány trefili hosté. Chtěl bych hráče za předvedený výkon pochválit.

Sestava : Novotný L. - Pelikán, Doležal, Zaplatílek, Málik - Hlaváček, Král, Bláha T., Menšík, Čech, Novotný V.,  Topičová, Modrý, Tesař.

Góly: Král 2x, Málik