Špatný výkon juniorů na hodonínském asfaltu

Junioři (Martin Hlavsa) - Naši junioři si po tragickém a nedisciplinovaném výkonu připsali vysokou porážku v Hodoníně.

HBC Hodonín – HBC Svítkov Stars Pardubice 6 : 2

Branky: Malý, Bláha

Střely 17:20

Sestava: Šťovíček, Procházka – Korbel, Bláha, Havlík, Vlašič L., Rejlová, Drozd, Král – Koudela, Martínek, Kubínová, Kábrt, Malý, Shejbal, Vlašič J., Brož, Kňava

Další podrobnosti zápasu

Komentář: Do Hodonína jsme si jeli pro body. Nicméně celý zápas byl z naší strany jedna velká tragédie. Nedokázali jsme se srovnat s metrem rozhodčích a po zásluze šel z nabídnutých přesilovek soupeř do vedení až 4:1. Pět našich hráčů na trestné jsem dlouho neviděl. Hokejbal jsme začali hrát až v druhé třetině, kdy jsme však přes enormní snahu nedokázali zápas dorovnat. Mrzí hlavně neproměněné přesilovky. Samozřejmě na plastu by to byl jiný zápas, ale domácí prostě zápas ubojovali a ubránili všechny naše útočná esa a zaslouženě vyhráli. A když jsme si v poslední minutě dali vlastní gól do prázdné branky a nedokázali ani ve vzteku zlámat hokejku, tak jsme raději rychle mazali s ostudou domů. Jedeme dál. Bohužel k týmovému a soustředěnému výkonu to mělo hodně daleko a máme o čem přemýšlet.