Souboj vedoucích týmů KHbL pro Stars

B tým mužů (Dominik Mlateček) - V neděli 6. 11. nás čekal silný soupeř a to tým Žamberka, který za námi okupoval druhou příčku tabulky KHbL se stejným počtem bodů.

Počasí zrovna nenasvědčovalo, že by se hrál nějaký pohledný hokejbal, ale opak byl pravdou. První třetinu jsem byli aktivnější a soupeře přestříleli, ale branku se nám vstřelit nepovedlo. Proti byl hostující brankář, který držel svůj tým po celý zápas. První gól se nám podařilo vstřelit ve druhé třetině a stav 1:0 vydržel až do třetí třetiny, kdy jsme přidali druhou branku. Soupeři se podařilo snížit, kdy dobře umístěnou střelou překonal jinak skvěle chytajícího Lukáše Lagrona hostující útočník. Naštěstí se nám podařila rychlá odpověď, když se prosadil dobře hrající David Mlateček a připsal si tak druhý bod v zápase. Čtvrtou branku v utkání přidal starší dorostence Petr Zaplatílek, když se mu povedla klička na hostujícího brankáře. Byl to jeho první gól za "béčko". Za předvedený výkon v zápase bych chtěl poděkovat celému týmu.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - SK Hokejbal Žamberk 4 : 1 (0 : 0, 1 : 0, 3 : 1)

Sestava: Lagron L. - Mifek M., Peřina M., Tulach M., Bugel J., Jílek P., Michal J., Čeřovský L., Ježek T., Zděnek S., Tesař S., Zaplatílek P., Hlaváček T., Zelinka T., Mlateček Da., Mlateček Do.

Branky: 18:08 Mlateček Do. (Michal J.), 35:17 Mlateček Do. (Mlateček Da.), 40:23 Mlateček Da. (Zaplatílek ), 41:37 Zaplatílek (Peřina, Hlaváček)