Souboj o čelo tabulky krajské ligy pro Stars

B tým mužů (Dominik Mlateček) - V neděli 30. 10. nás čekal další těžký soupeř a to loňský vítěz KHbL HBC Jokerit Chrudim B.

HBC Jokerit Chrudim B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 1 : 2 (1 : 0, 0 : 2, 0 : 0)

Střely na branku 27 : 23

Zápas pro nás nezačal dobře a hned v úvodu jsem prohrávali 1:0. Hra v průběhu první třetiny byla vyrovnaná, ale oba brankáři drželi svoje týmy. Do druhé třetiny jsme vstoupili více odhodlaní a k vyrovnání nám pomohla přesilová hra, kterou využil kapitán Mifek. Druhou branku vstřelil osm vteřin před koncem třetiny Čeřovský. Ve třetí třetině jsem hlavně nechtěli inkasovat. To se nám dařilo do konce třetiny, ale v závěru jsme soupeři nabídly dvě přesilové hry. Ty se nám podařilo ubránit a to hlavně zásluhou skvěle chytajicí ho brankáře Lukáše Lagrona, a tak jsme si připsali další výhru v sezóně. V zápase si odbyl premiéru mezi muži mladší dorostenec Jiří Dudík. Pochvala pro něj a samozřejmě pro celý tým.

Sestava: Lagron L., Mifek M., Peřina M., Bugel J., Tulach M., Ježek T., Čeřovský L., Michal P., Dudík J., Tesař S., Modrý O., Zelinka T., Mlateček Da., Mlateček Do

Branky: 20:20 Mirek (Čeřovský) 29:52 Čeřovský (Bugel, Ježek)