Šestibodový závěr podzimu staršího dorostu

Starší dorost (Jiří Čepela) - Během uplynulého víkendu absolvoval náš starší dorost dva zápasy, ze kterých získal plný počet bodů hlavně díky závěrečným třetinám.

Sobota 21. 11. 2015

SK Kometa Polička - HBC JTEKT Svítkov Stars 0 : 2 (0 : 0, 0 : 0, 0 : 2 - počet střel 22 : 28)

V Poličce jsme hráli o druhé místo po podzimu. Hrálo se už od devíti hodin. Utkání začalo velice opatrně, protože povrch byl kluzký a nedalo se naplno hrát. Kluci ale i přesto podali výborný výkon. Podržel nási i brankář F. Koch.

Branky: Doležal Jiří, Kudláček A.

Sestava: Koch F. - Kudláček A., Doležal Jan, Švarc M., Michal J. - Jelínek O., Král J., Modrý O., Doležal Jiří, Zapatílek P., Běloušek O., Michal P., Novotný V., Hlaváček T.
Trenér: Jiří Drbal
Vedoucí mužstva: Jiří Čepela

Neděle 22. 11. 2015

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBK Kyjov 2 : 0 (0 : 0, 0 : 0, 2 : 0 - počet střel 40 : 14)

V nedělním zápasu nám chybělo pět hráčů základního kádru a tomu odpovídalal úroveň zápasu. Výborně zachytal náš brankář Jéňa Ptáček. V poslední třetině jsme stáhli sestavu na dvě pětky a dotáhli utkání do vítězného konce. Závěrem chci poděkovat všem hráčům za předvedené výkony v letošním roce.

Branky: Jelínek O., Běloušek O.

Sestava: Ptáček J. - Kudláček A., Švarc M., Doležal Jan, Novotný M. - Doležal Jiří, Běloušek O., Naštický J., Jelínek O., Novotný V., Hlaváček T., Michal P., Menšík D., Modrý O.