Šest gólů Standy Korela pohřbilo Svítkov

B tým (Jana Martinů) - V neděli 18. 5. ráno se náš B tým utkal s C týmem Autosklářů, kterým stačil po celý zápas - až na tandem Korel, Šprincl.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 6:9 (0:2,3:1,3:6)

V neděli v devět hodin ráno se B tým utkal na svém domácím hřišti s C týmem Autosklářů, se kterým hrál vyrovnanou partii po celý zápas, ale na tandem Korel (6+1) a Šprincl (1+5) bohužel nestačil.

Zápas otevřeli hosté už ve třetí minutě první třetiny, kdy se poprvé prosadil tandem Korel, Šprincl a bohužel ne naposled (0:1). Druhý gól hostů padl při využité přesilovce (0:2).

Druhá třetina se nám povedla, neboť jsme v ní dokázali vyrovnat. Nejdříve se v sedmé minutě trefil sám Petr Jílek (1:2) a přiblížil nás tak na rozdíl jednoho gólu. Ovšem tři minuty nato se podruhé v zápase prosadil Korel a hosté opět odskočili o dva góly (1:3). Nám se však podařilo do minuty odpovědět gólem Adama Vašiny (as. Petr Vokál) a zase to bylo jen o jeden gól (2:3). Tři minuty poté se nám podařilo ještě vyrovnat gólem Milana Mifka (as. Slavomír Zdeněk) při přesilovce (3:3).

Na začátku třetí třetiny jsme se dokonce dostali do vedení díky druhému gólu Milana Mifka (as. Martin Hejkrlík), který padl z přesilovky (4:3). Bohužel čtyři minuty nato hosté také využili nabídnutou přesilovku gólem Šprincla a bylo zase vyrovnáno (4:4). Dvě minuty poté se hosté ještě dostali do vedení třetím gólem tandemu Korel, Šprincl (4:5), ale my jsme pár vteřin nato udeřili gólem Martina Hejkrlíka (as. Milan Mifek) a bylo zase srovnáno (5:5). Minutu poté však hosté opět vedli (5:6) a po další minutě už dokonce o dva góly, když se při přesilovce zase prosadil tandem Korel, Šprincl (5:7), který si tak připsal už čtvrtý gól na své konto. Další minutu nato jsme ještě naposledy upravili skóre gólem Zdeňka Slavomíra (as. Martin Hejkrlík a Milan Mifek) a přiblížili se tak na rozdíl jednoho gólu (6:7). Bohužel pár vteřin poté opět zaúřadoval tandem Korel, Šprincl (6:8), což už byl jeho pátý gól. Stejní hráči dali i poslední gól do naší sítě v posledních vteřinách zápasu při naši power-play a ve vlastním oslabení (6:9).

Střely na branku: 33:35 (10:13,10:9,13:13), vyloučení: 9:7 (3:1,4:4,2:2), přesilovky: 6:8, využití přesilovek: 2:3, br. v oslabení: 0:1

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Jílek Petr (Jíla), Hanč Michal (Kosťa), Šováň Pavel (Šovi/A) – Seidl Jiří (Jirka), Zdeněk Slavomír (Slávo), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Pazdera Luboš (Pazdy), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa), Mifek Milan (Mífa/A)

Branky: 21:03 Jílek Petr, 24:16 Vašina Adam (Vokál Petr), 26:20 Mifek Milan (Zdeněk Slavomír) PP, 30:51 Mifek Milan (Hejkrlík Martin) PP, 36:37 Hejkrlík Martin (Mifek Milan), 41:18 Slavomír Zdeněk (Hejkrlík Martin, Mifek Milan)