Senzační víkend mladšího dorostu

Mladší dorost (David Mlateček) - Náročný prodloužený víkend absolvoval náš mladší dorost, kdy jej čekal nejprve sváteční výjezd do dalekého Ústí a pak v neděli nebezpečné Kladno.

Pátek 17. 11.:
Elba DDM Ústí nad Labem - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0 : 6

Ve sváteční den jsme zajížděli do dalekého Ústí nad Labem. Do zápasu jsme nastoupili odhodláni odvézt si tři body. Soupeře jsme jasně přehrávali a když se dostal do nějaké šance vše se zastavilo na výborném Šídlovi. Takže jsme si mohli tři body odvést v klidu do Svítkova. Pochvala ceému týmu za předvedený výkon.

Šídlo, Šťovíček - Hemžský, Kubát, Kralovič, Adámek, Dudík, Ilich, Bláha T, Netolický, Bláha M., Birta, Dlouhý, Bolek, Svatoň
Branky - Netolický, Bolek, Dlouhý, Bláha M., Bláha T., Adámek

Neděle 19. 11.:
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Alpiq Kladno 7 : 1

Branky - 3x Novotný L., 2x Bláha M., 2x Novotný V.

V neděli k nám do Svítkova přijelo mužstvo Kladna. Před zápasem jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, protože soupeř porazil v pátek tým z Polabin na nájezdy. Vyrovnaná první třetina se odehrávala bez gólu až do času 14:51, kdy soupeř překonal Šťovíčka. Jenže my dokázali soupeře ještě zaskočit v čase 14:58, kdy po ose Adámek, Vojta Novotný skóroval Matyáš Bláha. Ve druhé třetině jsme navýšili skóre na 4:1. Do poslední třetiny jsme šli s jasným úkolem nenechat se zbytečně vylučovat a udržet vedení, což se nám podařilo. Když se soupeř snažil zahrozit ztroskotal na výborném Šťovíčkovi. Nakonec jsme dokázali ještě navýšit skóre na konečných 7:1. Chválím celý tým a děkujeme fanouškům za podporu.