Sedm statečných nestačilo na Ježky

B tým (Jana Martinů) - V neděli odpoledne se B tým utkal v nadstavbě v Heřmanově Městci s místními Ježky, kteří je jedenácti góly přejeli.

Ježci Heřmanův Městec B - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 11 : 2 (3:0, 3:0, 5:2)

V neděli odpoledne se oslabený B tým utkal s domácími Ježky, kteří měli celou lajnu z A týmu.

Díky neúčasti našeho brankáře Filipa Kavána se do brány postavil hráč z pole Michal Hanč, na kterého šlo 79 střel, ze kterých na 11 nedosáhl. Kluci nastoupili na dvě lajny, ale hned v první třetině se zranil Jiří Seidl a Luboš Pazdera byl indisponován, takže nakonec vzdorovalo Ježkům jen sedm statečných.

Zápas otevřeli domácí už ve čtvrté minutě první třetiny gólem Jana Doležala (as. Karel Mlejnek) 1:0. Dvě minuty poté jsme tahali gól ze sítě podruhé díky spolupráci Jaroslava Kalvody a Karla Mlejnka (2:0). V jedenácté minutě přidal třetí gól Tomáš Kadaňka (as. Nikolas Papadopulos) 3:0.

V deváté minutě druhé třetiny skóroval domácí Tomáš Chmelík (as. Kamil Mlejnek) 4:0. Dvě minuty poté se trefil i Josef Pešek (as. Tomáš Chmelík) 5:0. Minutu do konce přidal šestý gól domácích Radek Böhm (as. Kamil Mlejnek) 6:0.

V první minutě třetí třetiny se prosadil sám domácí Tomáš Kadaňka (7:0). Tři minuty poté dal osmý gól domácích Kamil Mlejnek (as. Radek Böhm a Ondřej Honek) 8:0. Minutu nato skóroval Ondřej Honek (as. Tomáš Chmelík) 9:0. V šesté minutě jsme se poprvé prosadili i my a to gólem Radka Kopeckého (as. trenér a kapitán týmu v jedné osobě Zdeněk Kánský) 9:1. Ovšem dvacet vteřin poté dali domácí desátý gól a to Nikolasem Papadopulosem (as. Tomáš Kadaňka) 10:1. Čtrnáct vteřin nato jsme se trefili podruhé a naposled a opět Radkem Kopeckým (as. brankář Michal Hanč) 10:2. Poslední gól zápasu padl z hokejky domácích ve čtyřicáté první minutě Radkem Böhmem (as. Jan Doležal) 11:2.

Střely na branku: 79:30 (26:8,25:9,28:13), vyloučení: 0:0 (0:0,0:0,0:0), přesilovky: 0:0, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava Svítkova: Hanč Michal (Kosťa) – Vokál Petr (Vočko), Seidl Jiří (Jirka), Zdeněk Slavomír (Slávo), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Pazdera Luboš (Pazdy), Kopecký Radek (Kopejda)

Branky Svítkova: 35:29 Kopecký Radek (Kánský Zdeněk), 40:03 Kopecký Radek (Hanč Michal)

Sestava Ježků: Pilař Jiří – Honek Ondřej, Horníček Jindřich, Pešek Josef, Chmelík Tomáš (A), Papadopulos Nikolas (A), Kadaňka Tomáš „A“ (A), Böhm Radek „C“ (A), Doležal Jan (A), Secký Milan, Kalvoda Jaroslav, Mlejnek Kamil „A“

Branky Ježků: 3:56 Doležal Jan (Mlejnek Kamil), 5:21 Kalvoda Jaroslav (Mlejnek Kamil), 10:27 Kadaňka Tomáš (Papadopulos Nikolas), 23:21 Chmelík Tomáš (Mlejnek Kamil), 25:02 Chmelík Tomáš, 28:44 Böhm Radek (Mlejnek Kamil), 31:00 Kadaňka Tomáš, 33:44 Mlejnek Kamil (Böhm Radek, Honek Ondřej), 34:30 Honek Ondřej (Chmelík Tomáš), 35:49 Papadopulos Nikolas (Kadaňka Tomáš), 40:59 Böhm Radek (Doležal Jan)