Report z turnajů přípravky a minipřípravky

Přípravka, minipřípravka (red.) - V době nedávné proběhly také nejmenších. 30. 4. to byl turnaj přípravky odehraný na našem stadionu, 7. 5. pak turnaj minipřípravky v Chlumci nad Cidlinou. Z obou krátké reporty.

30. 4. turnaj přípravky ve Svítkově:

Turnaj to byl velmi vyrovnaný o čemž svědčí fakt, že i přes dvě prohry jsme obsadili druhé místo. Turnaj opět ovládla Polička a kromě ní nás poprvé v sezóně porazil i Heřmanův Městec. Oba týmy Alfy jsme naopak zvládli.

2 : 0 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice bílí (střelci Korec, Milichovský)
2 : 3 Ježci Heřmanův Městec (Novosad, Milichovský)
1 : 2 SK Kometa Polička (Koudela)
2 : 1 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice modří (Koudela 2x)

Soupiska: Smolík, Pospíšil - Koudela, Kaninský, Besperát, Martínek, Uhlíř, Korec, Milichovský, Král, Bárta, Rohlíková, Synek, Hlaváček, Petruška

Trenér Michal Pospíšil: Z mého pohledu velmi vydařený turnaj už jen protože se sešly hodně vyrovnané týmy a podle toho vypadala i jednotlivá utkání, která končila maximálně rozdílem jednoho gólu. Musím poděkovat rozhodčím za skvěle řízené zápasy. Počasí nám přálo a s výsledkem svých svěřenců jsem spokojený.

7. 5. turnaj minipřípravky v Chlumci nad Cidlinou:

Suverénní byl Nový Bydžov s hokejisty v sestavě, který většinu týmů vyprovodil dvouciferným skóre. Naši s nimi začínali a prožili si strašidelný vstup do turnaje, když první poločas prohráli 0 : 9. Ve druhé půli přišlo zlepšení a taky jediný gól v síti Nového Bydžova za celý turnaj z hole Honzy Vašíčka. Ostatní zápasy byly vcelku vyrovnané. Proti Chlumci nám trochu scházelo štěstí, výrazná střelecká převaha na naší straně, ale skóre nakonec 1 : 2. Celkově pěkné čtvrté místo.

1 : 10 TJ Nový Bydžov (branka Vašíček)
4 : 0 HBC Hradec Králové 1988 (Kňava, Jáchym Jánský, Topič, Koudela)
2 : 2 Ježci Heřmanův Městec modrý tým (Kňava 2x)
1 : 2 Hbc Chlumec nad Cidlinou (Kňava)
2 : 2 Ježci Heřmanův Městec bílý tým (Kňava 2x)
3 : 1 HC Jestřábi Přelouč (Jáchym Jánský 2x, Kňava)

Souiska: Jánský Jonáš - Jánský Jáchym, Solař, Kňava, Vašíček, Topič, Koudela, Gusty, Hudec