"Takový zápas nehraju každý den", hodnotí Superpohár Lenka Kolínková!

Rozhovor (Petr Kopečný) - Dalším vyzpovídaným hráčem z víkendového Superpoháru je zástupce něžného pohlaví. Již druhým rokem hájí barvy Stars a letos i s velmi slušným bodovým příspěvkem. Řeč je o reprezentantce Lence Kolínkové!

Ahoj Lenko, byla jsi jedna ze dvou dívek v týmu Stars na Superpoháru. Jak jsi to vnímala před odjezdem do Nitry?

Nijak zvlášť jsem to nevnímala, protože na hraní s klukama jsem zvyklá.

Řešili jste v týmu před odjezdem svého soupeře? Internet nabízí spoustu možností prostudovat protivníka.

Nechala jsem se překvapit a nezjišťovala jsem kdo proti nám nastoupí a nakonec jsme stejně měli jiného soupeře.

Měla jsi možnost vidět svého soupeře před utkáním? Chalani byli docela namakaní a v kombinaci s jejich výškou z nich šel strach...

Videli jsme je pouze při rozcvičce v parku, když jsme běželi kolem. Jinak potom na hřišti, ale zas tak vysoký nebyli :-)

Co samotny zápas? V čem byli lepší? Našla bys tři hlavní aspekty, diky kterým Slováci vyhráli rozdílem třídy?

Podle mě se první dvě třetiny hrál vyrovnaný hokejbal, kdy jsme prohráli pouze 2:0, až poslední třetinu, to nám ubývaly síly a herní převahou zápas ovládli kluci ze Slovenska. Musíme zapracovat na fyzičce, nahrávkách, ale hlavně na zakončení. Velké množství střel šlo mimo bránu a tak soupeřův gólman neměl tolik práce, jako ten náš, a bez gólů se nedá vyhrávat.

Co dal tento zápas tobě osobně? Takový zápas nehraješ každý den. Objevila jsi nějaké svoje slabiny?

Pro mě to byly další zkušenosti v mezinárodním měřítku. Jak říkáš, takový zápas nehraju každý den, tak jsem se jako vždy snažila dát do zápasu všechno. Své hokejbalové slabiny prozradit nemohu, to si nechám pro sebe a pokusím se na tom zapracovat. :-)

V Nitře se proslýchalo, že jsi v kontaktu s hostivařskym Honzou Čejkou. Co je na tom pravdy a okouzlil tě už nějaký ten hokejbalista?

S Honzíkem jsme jenom kamarádi a zatím se budeme věnovat radši jen hokejbalu. No zatím mě ještě žádný hokejbalista neokouzlil, tak se kluci musí snažit a samozřejmě i Honzík. :-)