První turnaj O pohár trojkoruny za námi

Mikropřípravka (Petr Korbel) - I na jaře připravila komise mládeže RSHb Východ trojici přípravných turnajů O pohár trojkoruny pro hráče ročníků 2006 a mladších.

Jako již tradičně se turnaje hraní formátem minihokejbalu 3+0. První turnaj byl odehrán v úterý 20. 5. odpoledne na našem stadionu za účasti dvou našich týmů a jednoho týmu Ježků Heřmanův Městec. V těchto turnajích nejde o vítězství, výsledky ani pořadí týmů se nikam nezaznamenává a oceněni jsou po třetím turnaji všichni účastníci. Nicméně fakt, že červený tým zvítězil v obou zápasech a bílý tým podlehl jen týmu červenému je potěšující a autorovi tohoto článku to prostě nedá se nezmínit:-)

Další turnaj nás čeká na netradičním místě a to 3. 6. odpoledne na mobilním hřišti u pardubické ČEZ Arény coby součást doprovodného programu Mistrovství světa v in-line hokeji, a třetí koncem června v Heřmanově Městci. Jeho datum ještě není přesně stanoveno. Nezbývá dodat, že tento typ turnajů je přesně to, co pro naše nejmenší potřebujeme a jsme za jeho zorganizování rádi. Jako obvykle si někteří hráči poprvé vyzkoušeli, co to je hrát v dresu Svítkova proti opravdovému soupeři.