Starší žáci (Martin Hlavsa, úvod red.) - V sobotu 25. 9. čekalo na naše starší žáky první městské derby tentokrát s bílým týmem polabinského rivala.

HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Pardubice bílý tým 7 : 0

Branky: 3x Svatoň, 3x Pospíšil, Choutka

Sestava: Šprync, Štarman – Bárta, Bečička, Solař, Flamík (C), Kerner, Koudela, Svatoň, Kašpar, Pospíšil, Besperát, Pavlíček, Samek, Lacko, Korel, Choutka

Komentář: Opět jsme nastoupili v kombinované sestavě. V našem středu se poprvé objevil Vojta Svatoň z Hradce Králové. Hrál se vyrovnaný hokejbal v první třetině, ale po zásluze jsme vedli 1:0 po brance právě Vojty Svatoně. Po první třetině lehce upravujeme sestavu a do druhé části jdeme s cílem utkání zlomit. Během sedmi minut přidáváme tři branky zásluhou opět Svatoňe, Choutky a znovu Vojty Svatoňe, který dokonal hattrick (po hattricku odjíždí na utkání juniorů do Hradce Králové) . Skóre se zastaví na konečných 7:0. Kolektivním výkonem jsme si došli pro zasloužené tři body. Nutno vyzdvihnout výkon Davida Šprynce v brance, který vynuloval všechny střelce HBC Pardubice. Derby je naše.