Přípravný zápas dorostu proti B týmu

B tým, dorost (Petr Korbel, Jana Martinů) - Ve středu 28. 8. 2013 se od 18.00 odehrál přípravný zápas dvou našich celků.

Proti sobě se postavilo dravé a rychlé mládí našeho dorostu a zkušenost spojená s chlapskou tvrdostí v podání B týmu. Pro oba dva týmy byla konfrontace s přednostmi toho druhého jistě přínosná. Hrálo se na 3x15 minut. Dorost pod vedením Martina Komárka mající k dispozici tři kompletní pětice nechával na každou třetinu vždy jednu stát. V brance dorostu se představila dvojice Lukáš Synek a Petra Outratová.

Až do stavu 2 : 2 ve druhé třetině B tým pouze dorovnával skóre. Pak jej ale otočil ve svůj prospěch a ujal se dvoubrankového vedení. Dorostenci již jen dotahovali a ani power-play v závěru zápasu nic nezměnila na jeho konečné prohře v poměru 4 : 5.

Branky B týmu: Ladislav Homola 4x, Michal Hanč 1x

Branky dorostu: Martin Pitthard, Jiří Doležal, Jakub Novák, Ondřej Běloušek

Sestava Svítkova B: Jan Vondra - Zdeněk Kánský (C), Ladislav Homola, Dan Žák, Martin Bulva, Martin Nekola - Michal Hanč, Vojtěch Šlitr, Luboš Pazdera, Tomáš Novák, Petr Vokál

Při této příležitosti bychom také chtěli popřát brzké doléčení zranění způsobeného nezaviněnou autonehodou a zároveň i brzký návrat do hokejbalového víru asistentovi trenéra dorostu Martinovi Bláhovi.