Přípravka má za sebou domácí turnaj

Přípravka (Tomáš Pospíšil) - V sobotu 4. 6. jsme odehráli již druhý turnaj ve formátu 5+1. Hrálo se opět na našem hřišti a za krásného letního počasí jsme sehráli opět tři velice těžké zápasy. Tentokrát se nám sešlo opravdu hodně omluvenek, takže z celkového počtu šestnácti dětí byla celá polovina tvořena hráči minipřípravky.

Z tohoto turnaje mám rozporuplné pocity. Měli jsme opravdu krásné fáze zápasů, kde jsme dlouhé minuty nepouštěli soupeře z pásma, ale bohužel jsme se vždy sesypali po obdrženém gólu…Společně musíme zapracovat hlavně na disciplíně, protože ta byla hlavně druhý poločas druhého zápasu opravdu špatná.

HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Pardubice 1 : 2  (střelec T. Hospr)

V tomto zápase jsme dle mého soudu byli ten lepší tým, soupeře jsme výrazně přestříleli, ale naše efektivita byla bohužel slabá. Soupeři navíc skvěle zachytal brankář.

HBC Svítkov Stars Pardubice – HBC Tygři Mladá Boleslav 1 : 3 (T. Hospr)

Dva rozdílné poločasy – jako den a noc. Ten první jsme hráli asi náš nejlepší hokejbal z celé sezony. O dost staršího soupeře jsme přehrávali, ale když jsme dostali na začátku druhého poločasu vyrovnávací branku, naše hra šla o 100% dolů a celý druhý poločas jsme se i díky nesmyslným faulům jen bránili a soupeř zaslouženě zvítězil.

HBC Svítkov Stars Pardubice – SK Kometa Polička 2 : 6 (J. Milichovský, T. Pospíšil)

Soupeř byl lepší a jednoznačně zvítězil. I přesto bych za tento zápas chtěl děti pochválit. Naše chemie opět fungovala a byli jsme opět jeden tým.

Za celý turnaj bych rád pochválil Míšu Nadrchala. Jeho přístup a pomoc parťákovi Šimonovi z minipřípravky…to bylo prostě skvělé!

Po závěrečném zápase dostali všechny děti krásné medaile.

Sestava: Nadrchal, Š. Vencl – M. Hospr, T. Hospr, J. Malý, D. Myšík, N. Samaranský, M. Kašpar, A. Hebek, A. Krebs, O. Martinek, J. Milichovský, T. Pospíšil, M. Topič, M. Králíčková, O. Jelínek