Přesvědčivé vítězství dorostu nad pražskými Rebely

Dorost (Martin Hlavsa) - V neděli 30. dubna zajížděl náš dorost k odloženému zápasu Extraligy na půdu SK Rebel Praha, odkud si odvezl tři body za vítězství.

SK Rebel Praha - HBC Svítkov Stars Pardubice 0 : 4
branky: Pospíšil, Koudela, 2x Drahoš
střely: 24 : 38
Sestava: Šprync, Černý - Besperát, Rejlová, Flamík, Milichovský, Koudela, Uhlíř - Korec L., Drahoš, Kubínová, Pospíšil, Choutka, Pavlíček, Synek, Bárta, Kaninský, Lacko
Další podrobnosti zápasu

Komentář:
Zápas začal ve velkém tempu a hrál se otevřený hokejbal nahoru dolů. My jsme v první třetině zahodili řadu šancí, ze kterých jsme mohli jít do vedení. Soupeře dobře podržel brankář. Od druhé třetiny jsme však již obraz hry přebrali my a s velkým tlakem okolo brankoviště zápas rozhodli. Druhá třetina skončila 0:3. V poslední třetině jsme již hráli dobře takticky a přidali v přesilovce další branku zásluhou dobře tečujícího Matěje Drahoše. Tým musím pochválit za předvedený a kolektivní výkon. Ukázali jsme opět skvělou fyzičku a dařilo se nám i v osobních soubojích. Pochválit musím i za dvě využité přesilovky. Jediné mínus vidím v pár zbytečných faulech, které nemusely být. Avšak v oslabení máme velkou silu a typologicky dobré hráče. Máme další tři body z venku navíc s čistým kontem. Co víc si přát a teď hurá do derby s HBC Pardubice.