Po sobotním výbuchu přišly tři nedělní body

Mladší dorost (David Mlateček) - O uplynulém víkendu sehrál náš mladší dorost dvojici domácích zápasů. Ten sobotní se vůbec nepovedl, nedělní znamenal naopak bodový přísun.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Tygři Mladá Boleslav 3 : 11

Po vyrovnané první třetině, kdy jsme inkasovali až v samotném závěru se nám vůbec nepovedla třetina druhá. V ní jsme inkasovali šest branek. Ve třetí třetině už si soupeř hlídal výsledek a dokázal ho navýšit až na jedenáct branek v naší síti. Soupeři gratuluji k vítězství a děkuji že nám ukázal lekci z produktivity.

Střelci: 2x Ilich, Novotný L.

Sestava: Šťovíček, Šídlo - Hemžský, Bláha T., Kralovič, Kubát, Dlouhý, Ilich, Novotný L., Dudík, Birta, Bláha M., Netolický, Svatoň, Kulhánek

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Kelti 2008 5 : 3

Po sobotní ostudě, jsem nastoupili do utkání mnohem lépe a posílení o nějaké hráče. V polovině zápasu už jsme vedli 3:0 a zase jsme přestali hrát. Soupeř dokázal snížit do konce druhé třetiny snížit na 3:1 a na začátku té třetí dát gól na 3:2. Nakonec jsme v zápase dokázali zvítězit 5:3.

Střelci: 2x Bláha M., Bláha T., Novotný L., Bolek

Sestava:  Šídlo, Šťovíček, - Hemžský, Bláha T., Kralovič, Kubát, Dlouhý, Ilich, Novotný L., Dudík, Birta, Bláha M., Novotný V., Svatoň, Bolek, Adámek, Korbel, Malý