Pěkné počasí nadělilo starším žákům plný bodový zisk

Starší žáci (Martin Bulva) - Druhé jarní kolo přineslo zápas se Sršni ze Svitav. I přes umístění Sršňů v tabulce nikdy neradno soupeře podcenit, což se potvrdilo zejména v prvním zápasu, kde našim hvězdám chvíli trvalo dostat se do provozní teploty.

TJ PARAMO SVÍTKOV STARS PARDUBICE 3 : 1 TJ SRŠNI SVITAVY

Branky: Novák, Svoboda, Strouhal

Třetiny (2:0, 0:1, 1:0)

Poměr střel: 41:10!!!

Vyloučení: 2:3

Do prvního zápasu z důvodu nemoci vstoupili domácí na dvě lajny. Od začátku zápasu byl na hráčích vidět aktivní přístup po celém hřišti. Soupeř přijel z okleštěnou sestavou, která ale nebyla nijak nezkušená, zejména brankář hostí byl v prvním zápase vynikající. První branku se podařilo vstřelit až Jardovi Novákovi a na ní ještě ve stejné třetině navázal Svoboda. Soupeř prakticky neohrozil našeho brankáře za celou první třetinu. Druhá třetina nás zastihla v letargii, kde se soupeř osmělil a podařilo se mu vstřelit jediný gól střelou od modré. Svůj slabší moment si vybral domácí brankář Novotný, který jinak podává stabilní výkony. Třetí třetina byla opět v naší režii a poměr střel 17:2 neznamenal pro naše hráče velké nebezpečí. Naopak to byla naše nejsilnější třetina. Místo tlaku hostů přišla branka domácích, která rozhodla osud prvního zápasu. Kkrásnou střelou backhandem Strouhal rozhodl zápas.

Hodnocení Bulva M.: Zápas dle skore vypadá, že se jednalo o velké drama, ale ve skutečnosti poměr střel hovoří za vše. Hosty držel výborný brankář a pochvalu si zaslouží celá skupina sedmi statečných hostů. O horším skore rozhodla pouze naše střelecká nemohoucnost. Výsledek jsme měli ve svých rukou.

TJ PARAMO SVÍTKOV STARS PARDUBICE 10:0 TJ SRŠNI SVITAVY

Branky: 3x Svoboda, 2x Strouhal, 2x Doležal, 1x Naštický, 2x Novotný,

Třetiny: (4:1, 1:0, 5:0)

Poměr střel: 35:15

Vyloučení: 3:2

Druhý zápas bývá ze strany domácích vždy horší, ale tentokrát se hvězdy rozhodly dokázat opak. Od první minuty do poslední se jednalo o krásný výkon, který byl podpořen hezkými goly. Celý tým fungoval velice dobře. Hattrick zaznamenal Svoboda, po dvou gólech si připsal i Doležal a Strouhal, Novotný. Příští týden zajíždíme do Třebové věříme, že navážeme na výkon z tohoto víkendu.

Hodnocení Bulva M.: S výkonem v druhém zápase jsme byli již spokojenější, hlavně co se týká produktivity. Místy byly vidět pěkné akce, věřím, že si kluci zahráli. Ale již musíme být v myšlenkách na příští hrací kolo, kde musíme stále potvrzovat velmi těsné vedení v tabulce.