Oslabený A tým otočil zápas v Opavě

A tým mužů (Petr Kopečný) - V neděli 17. 3. zajížděl náš A tým do daleké Opavy k dalšímu zápasu 1. ligy.

SHC Opava - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 3 po samostatných nájezdech

Do Opavy jsme jeli s velkou neznámou a s počtem hráčů 9 + 1. Nutno dodat, že hlavní osa týmu a tahouni byli přítomni, nevěděli jsme však, jak zápas pojme Opava a zdali nás kondičně nepřejede. Gameplan jsme měli jasně narýsovaný a to první půlku zápasu bránit a nikam de nehnat. V polovině zápasu nám soupeř nabídl přesilové hry a to byla voda na náš mlýn. Po snížení stavu (první třetina 2 : 0) jsme začali nebezpečně kousat a v závěru i vyrovnali díky powerplay. Ustáli jsme i oslabení v prodloužení a nájezdy byly už jasně naše parketa. Soupeř měl více šancí, nás podržel golman a naši hráči více chtěli. Zpětně si i myslím, že nás domácí podcenili a uškodil jim vstřelený gól v první minutě.

Goly : 2x Novotný V., Jankura

Sestava: Majerníček - Doležal, Staněk, Král, Novotný V., Novotný L., Jankura, Dudík, Bureš, Paukrt