O víkendu neuspěl ani A tým

A tým (Petr Korbel) - Mezi neúspěšné týmy uplynulého víkendu se zařadil i náš A tým, který v neděli 19. 10. nestačil na domácím hřišti na Českou Třebovou.

HBC JTEKT Svítkov Stars 3 : 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová (0:2, 0:2, 3:0)

Střely 27:25

Branky: Kopecký, Čejgl, Filip

Sestava: Černický - Pitthard, Šováň, Svatuška, Cinko M., Nekola, Hlavsa, Cinko R., Doležal Jan, Král, Večerník, Čejgl, Černický, Filip, Kopecký, Krištof, Velecký, Mifek

Po vydařeném slezském víkendu jsme čekali, co náš tým předvede v domácím prostředí, kde se mu paradoxně daří méně, než na hřištích soupeřů. Tradice bohužel porušena nebyla a tři body putují do České Třebové. Trenér Robert Koch nám k utkání napsal: Do utkání jsme nastoupili s cílem poprvé doma bodovat, ale po dvě třetiny se nám nedařilo. Třebová byla u míčku o dva kroky dříve a hýřila pohybem. Prohrával jsme 0:4 a určitě zaslouženě. Do třetí třetiny jsme nastoupili s určitými změnami (např. od půlky zápasu začal hrát obránce Doležal Jan (ročník 99)) a snažili jsme se s utkáním něco udělat. Ve třetí třetině se hrálo prakticky na jednu branku k čemuž nám pomohlo to, že soupeři hráli na 4 obránce a přeci jen trošku fyzicky odcházeli z čehož pramenily fauly. Za stavu 1:4 jsme prakticky od 40 min hráli přesilovku 5:3, kterou jsme dokázali využít pouze 2x a i přes snahu o remízový stav se nám to již nepovedlo. Myslím si, ale že soupeř vyhrál zaslouženě a nebýt darovaných faulů utkání by tolik dramatické nebylo. Zvlášť bych chtěl vyzvednout nestárnoucího Kvasničku, který byl na bully excelentní a naši hráči si s ním nevěděli rady. Musíme se z prohry oklepat a příští víkend se pokusit vyhrát v Polabinách " venku " se nám letos daří o moc lépe.