Neskutečná výhra B týmu na nájezdy

B tým (Jana Martinů) - V neděli 20. 10. dopoledne se dvě lajny B týmu Svítkova utkaly s heřmanoměsteckými Ježky, se kterými dvakrát v zápase prohrávaly, ale dokázaly dvakrát vyrovnat a v nájezdech dokonce vyhrát.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - Ježci Heřmanův Městec B 6 : 5ss (0:1, 3:3, 2:1 - 1:0)

V neděli dopoledne se dvě lajny B týmu Svítkova utkaly s heřmanovskými Ježky posilněnými o čtyři hráče z Áčka. Ti se ujali vedení v páté minutě, které jim vydrželo až do konce první třetiny (0:1).

Hosté přidali ve třetí minutě druhé třetiny druhý gól (0:2). Ovšem minutu poté byl hostující hráč vyloučen na 2+10 minut za vražení našeho hráče a trenéra Matesa v jedné osobě na mantinel. Ten po tomto likvidačním zákroku již zápas nedohrál a tak kluci pokračovali už jen v devíti. Nabídnutou přesilovku se nám podařilo využít dělovkou Slávy (as. Čert) 1:2. Stejný hráč po spolupráci s Pazdym přidal do minuty ještě druhý gól a bylo vyrovnáno (2:2). Ovšem pár vteřin nato se podařilo hostům skórovat po vyhrané buly nahozením na naši bránu a opět se tím dostali do vedení (2:3). Pět minut poté ještě dokonce zvýšili své vedení na 2:4. Tři minuty před koncem druhé třetiny naštěstí skóroval Láďa (as. Hejky) a přiblížil nás tak na rozdíl jednoho gólu (3:4), což vypadalo slibně.

V první minutě třetí třetiny jsme však zaspali a opět lovili míček z naší sítě (3:5). Ovšem kluci to nevzdali a bojovali. To, že jich bylo jen devět, je ještě víc stmelilo a snažili se vyrovnat ze všech sil. Nejdříve se v jedenácté minutě podruhé trefil Láďa (as. Hejky) a přiblížil nás na rozdíl jednoho gólu (4:5) a tři minuty do konce se ještě podařilo vyrovnat neskutečnou střelou Pazdymu (as. Sláva a Váša), takže rozhodovaly až nájezdy, které v náš prospěch vychytal Kevin a rozhodl Váša.

Střely na branku: 32:27 (4:7,16:14,12:6), vyloučení: 0:4 (0:0,0:2,0:2), přesilovky: 3:0, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Novák Tomáš (Novis), Starý Martin (Starda), trenér Bulva Martin (Mates) - Zdeněk Slavomír (Sláva), Hejkrlík Martin (Hejky), Pazdera Luboš (Pazdy), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa)

Branky: 19:55 Zdeněk Slavomír (Robert Košťál) PP, 20:39 Zdeněk Slavomír (Pazdera Luboš), 26:21 Homola Ladislav (Hejkrlík Martin), 40:30 Homola Ladislav (Hejkrlík Martin), 41:20 Pazdera Luboš (Zdeněk Slavomír, Vašina Adam), 45:00 Vašina Adam SS