Náročnou generálku na finálový turnaj dorost zvládl

Dorost (David Mlateček) - Před městským derby hraným v neděli 26. 5. měly oba týmy postup na finálový turnaj zajištěny, přesto se určitě z obou stran nejelo na pohodu.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 3

Sestava: Šťovíček, Procházka - Korbel, Birta, Hemžský, Korec, Kubát, Gregor, Linhart, Rakovský, Bláha, Dlouhý, Malý, Teplý, Ilich, Brož, Vojtěch, Drbal

Branky: 2x Rakovský, Teplý

Poslední zápas základní části nás čekal na horké půdě v Polabinách a to derby s Autosklem. Oba týmy měli uz jistý finálový turnaj a tak zápas mohl vyznít, že se to může jen tak odehrát. Kdo toto čekal, byl na omylu. Náš tým se v páté minutě druhé třetiny už dostal do vedení 3 : 0 a vše nasvědčovalo k poklidnému vítězství, jenže soupeři se podařilo skoro hned po třetí brance snížit 3 : 2. Toto skóre svítilo po tuhém vyrovnaném boji až do konce zápasu a tak jsme se mohli radovat. Pochvala patří celému týmu. A děkujeme našim fanouškům za podporu, kterých bylo opět nespočet.