Napínavý zápas B týmu body nepřinesl

B tým (Dominik Mlateček) - V sobotu 9. 9. si náš B tým odbyl premiérový zápas po návratu do druhé ligy.

Začátek utkání vyšel lépe soupeři, který první třetinu vyhrál 3:0. Na nás byla znát delší pauza. Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe než do první a první branku vstřelil Zděnek, ale pak po chybě v útočném pásmu soupeř opět odskočil na rozdíl tří branek. Do konce třetiny se nám podařilo dostat na rozdíl jedné branky, když se dvakrát trefil Mlateček David. Vyrovnat se nám podařilo začátkem třetí třetiny, když se pěkně trefil Bugel. Bohužel závěr utkání kýžené vyrovnání nepřinesl, naopak soupeř využil přesilovku a poté poslední branku přidal při naší power play. Výborně zachytala Petra Outratová, která se po dvou letech vrátila do "mužské" branky a která kryla 39 střel. Za předvedený výkon chci poděkovat celému týmu a fanouškům.

Branky: Zdeněk (Ježek), Mlateček Da. (Čejgl),  Mlateček Da. (Čejgl, Pilař), Bugel (Hejkrlík)

Sestava: Outratová P. - Michal J., Pilař P., Modrý O, Tulach M., Bugel J., Jurga L,. Ježek T., Hejkrlík M., Zelinka T., Zdeněk S., Papadopulos N., Pochobradský L., Michal P., Menšík D., Čejgl M., Mlateček Da., Mlateček Do