Nájezdy rozhodly o prohře B týmu

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 14. 3. odpoledne se náš B tým utkal s Prachovicemi, kterým podlehl na nájezdy.

HBC JTEKT Svítkov Stars B - SK Holcim Prachovice 1 : 2ss (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

Střely na branku: 17:19 (9:5, 3:6, 5:8), Vyloučení: 5:3, Přesilovky: 3:4, Využití: 0:1, Oslabení: 0:0

V sobotu odpoledne se B tým doma utkal s Prachovicemi, se kterými prohrál na nájezdy. Od začátku to byl boj o každý kousek hřiště a o souboje nebylo nouze, z čehož vyplynulo i pár trestů na obou stranách. První branka padla až na začátku třetí třetiny z hokejky Martina Holéciho, kterému namazal David Mlateček. Deset minut poté však hosté vyrovnali z přesilovky a tak rozhodovaly až nájezdy, který proměnil pouze kapitán hostů.

Sestava: Lagron Lukáš – Bugel Jan, Čeřovský Lukáš, Franc Tomáš, Golombiowski Martin, Jílek Petr, Mifek Milan, Mlateček David, Tomášek Michal, Zdeněk Slavomír, Zelinka Tadeáš, Holéci Martin (A), Šováň Pavel (A), Kudláček Aleš (SD), Michal Pavel (SD), Michal Jan (SD)

Branky: 30:40 Holéci Martin (Mlateček David)