Nájezdová loterie rozhodla o výhře B týmu

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 4. 4. odpoledne se náš B tým utkal doma ve Svítkově se Svitavami, se kterými vyhrál na nájezdy.

HBC JTEKT Svítkov Stars B – 1. HBC Svitavy 4:3ss (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)

Střely na branku: 22:26 (8:10, 7:6, 7:10), Vyloučení: 4:4, Přesilovky: 3:4, Využití: 1:1, Oslabení: 0:0

V sobotu odpoledne se B tým utkal doma ve Svítkově se Svitavami, se kterými nakonec vyhrál na nájezdy. Na zápas jsme měli skoro kompletní tři lajny a v bráně nastoupila naše dorostenecká extraligová brankářka Petra Outratová, pro kterou to byl její první ostrý start v 2. NHbL a její záda kryl zkušený matador brankář A týmu Tomáš Matrka.

Zápas otevřeli hosté gólem ve třetí minutě první třetiny (0:1). My jsme vyrovnali v osmé minutě gólem Lukáše Čeřovského, kterému namazal Jan Bugel a kapitán týmu Robert Koch (1:1). Dvě minuty poté se prosadil i sám kapitán týmu Robert Koch po spolupráci s Alešem Koženým (2:1). Ve druhé třetině padl pouze jeden gól a to z hokejek hostů ve dvacáté páté minutě, kterým vyrovnali na 2:2. V sedmé minutě třetí třetiny jsme využili nabídnutou přesilovku, kterou proměnil David Mlateček (asistence Jan Svatuška a kapitán týmu Robert Koch) 3:2. Hostům se však bohužel podařilo v poslední minutě zápasu vyrovnat z přesilovky (3:3) a tak rozhodovaly nájezdy, ve kterých jsme byli dvěma trefami od Roberta Kocha a Romana Bukače úspěšnější my (4:3).

V neděli 12. 4. 2015 nás čeká od 13:30 hod. zápas v Polabinách s Deltou, která je momentálně náš soused v tabulce.

Sestava: Outratová Petra (MD), Matrka Tomáš (A)– Bugel Jan (SS), Faltus Antonín, Kožený Aleš, Jeníček Ondřej (SS), Šováň Pavel (A), Svatuška Jan (SD) – Bukač Roman, Čeřovský Lukáš, Franc Tomáš, Golombiowski Martin, Mlateček David, Zdeněk Slavomír, Zelinka Tadeáš, kapitán Koch Robert (A)

Branky: 7:26 Čeřovský Lukáš (Bugel Jan, Koch Robert), 9:51 Koch Robert (Kožený Aleš), 36:58 Mlateček David (Svatuška Jan, Koch Robert) PP, 45:00 Koch Robert a Bukač Roman TS