Muži zahájili sezónu prohrou v Malenovicích

Muži (red.) - V neděli 5. 9. zahájil sezónu náš A tým neúspěšným výjezdem do zlínských Malenovic.

HBC Malenovice - HBC Svítkov Stars Pardubice 7 : 2 (4 : 1, 1 : 1, 2 : 0)

Počet střel na branku: 25 : 32

Náš tým na neoblíbeném malenovickém asfaltu nezachytil již první třetinu. Následně výkon zlepšil, ale přestože soupeře přestřílel, nakonec vysoko prohrál. Zápas ve Zlíně koučoval Karol Jankura a jeho komentář přinášíme: Zápas sme začali rozpačito a špatne, čoho výsledkom bolo po prvej tretine stav 4:1 pre domácich. Kluci vstúpili do druhej tretiny presne tak ako sa malo hrať celý zapas a hned sme boli lepším tímom. Škoda, že sme nepremenili za stavu 4:2 presilovku o dvoch hráčov, tam sa podľa mna ten zápas zlomil. Domáci na konci druhej tretiny zvýšili náskok na 5:2. 3. tretinu sme chceli ešte zo zápasom niečo spraviť, ale zase po školáckych chybách v obrane sme dvakrát inkasovali. Dostali sme facku hneď na úvod, tak dúfam, že sme sa z toho poučili!

Soupiska: Šťovíček, Majerníček - Bláha, Bureš, Korbel, Svatuška, Weishaupt - Černický, Dudík, Kábrt, Korec, Král, Kubal, Malý, Paukrt