Muži v sobotu poprvé padli v základní hrací době, neděle vítězná

Muži (Michal Hrubý) - Naše mužské áčko čekal první letošní víkend s dvojicí zápasů. V sobotu 22. 10. vyráželi do pražské Hostivaře, v neděli 23. 10. přivítali Karvinou.

Sobota 22. 10.

HBC Hostivař - HBC Svítkov Stars Pardubice 8 : 5

Střelci: Bláha (Malý, Kábrt), Král (Waber), Hrubý (Horváth), Kubal (Waber, Korec), Waber (Bláha, Král)

Soupiska: Šupík, Novotný - Černický, Horváth, Korbel, Korec, Martínek, Teplý - Bláha, Fluxa, Hrubý, Hudec, Kábrt, Král, Kubal, Kupf, Malý, Waber

Další podrobnosti zápasu

Zápas rozhodlo prvních osm minut zápasu, kdy jsme prohrávali 4:0. Nestíhali jsme pohyb Hostivaře, byli jsme všude pozdě, nepokrytí střelci s míčkem. Ještě jsme dokázali dát na 4:2 ke konci první třetiny, ale když jsme se nadechovali, přišel gól do šatny na 5:2. O přestávce jsme si v šatně něco řekli, nastoupil úplně jiný tým, bylo nás plné hřiště, začali mít převahu, vyhrávali souboje, třetinu jsme vyhráli 3:1. Po druhé třetině stav 6:5. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že si musíme vážit aktuálního výsledku, že jsme znovu v zápase. Bohužel po prvních minutách první vyloučení, následně druhé, a hned třetí. Díky tomu se nám nepodařilo dostat zpět do zápasu. Ve čtyřicáté minutě znovu nedostoupený hráč a 7:5. Poté chyba ve středním pásmu, přečíslení a z dorážky 8:5.

Po sedmi kolech jsme zaplatili nováčkovskou daň. Doufáme, že jsme poučeni a neděli začneme od první až do poslední minuty v jiném tempu.

Fotogalerie Štefan Havran

Neděle 23. 10.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBK Karviná 5 : 1

Střelci: Kubal (Černický, Král), Horváth (Hudec, Král), Horváth (Hudec, Král), Hudec, Kábrt (Horváth)

Soupiska: Novotný, Šťovíček - Černický, Horváth, Korbel, Korec, Martínek - Bláha, Fluxa, Hrubý, Hudec, Kábrt, Král, Kubal, Malý, Paukrt, Waber

Zasloužená výhra našeho týmu. Hráli jsme po celý zápas svoji hru. Byli jsme aktivní, na míčku. Soupeř nás výrazněji ohrožoval jen v jejich početních výhodách, které měli dobře sehrané, ale naší obětavostí jsme vše ubránili.