Muži porazili Ústí nad Labem v prodloužení

Muži (Karol Jankura, úvod red.) - V sobotu 29. 10. nastoupili naši muži k dalšímu domácímu zápasu Extraligy proti Ústí nad Labem.

HBC Svítkov Stars Pardubice - Elba DDM Ústí nad Labem 4 : 3 po prodloužení

Střelci: Paukrt (Fluxa, Bureš), Malý (Korbel, Bláha), Král (Horváth), Waber (Král)

Soupiska: Novotný, Šťovíček - Bureš, Černický, Doležal, Horváth, Korbel, Korec, Martínek, Teplý - Bláha, Fluxa, Hrabica, Hrubý, Kábrt, Král, Kupf, Malý, Paukrt, Waber

Další podrobnosti zápasu

Zápas s Ústím sme začali skvele. Po prvej tretine sme vyhrávali 2:0. Chlapci plnili všetky taktické pokyny a boli sme lepší. Druhú tretinu sme prestali hrať našu hru a zrazu bolo Ústí lepšie. Prehrávali sme súboje, na loptičke sme boli vždy neskoro. Súper to v druhej tretine vyrovnal na 2:2. Do tretej tretiny sme išli s jediným cieľom to urvať na našu stranu. Záver zápasu bohužiaľ rozhodcovia nezvládli a podľa môjho názoru hrubo ovplyvnili zápas. Najprv si vymysleli, faul kde nás poslali do štyroch, to sme prežili. Po tomto oslabení sme dali gól na 3:2, ktorý rozhodca po búrlivej diskusii z ničoho nič zrušil a neuznal. Vraj spravil chybu a nemôže uznať gól. Nakoniec sme ten gól dali, ale zase sme nevydržali do konca a 13 sekúnd pred koncom sme inkasovali na 3:3. V predĺžení to bolo o tom kto spraví chybu. Minútu pred koncom predĺženia buly v útočnom pásme, Waber sa k tomu postavil ako správny líder a zápas rozhodol po čisto vyhranom buly od Krála. Súperovi ďakujeme za krásny a korektný zápas, ktorý sa divákom musel páčiť. V sobotu cestujeme do Letohradu a tým by som chcel pozvať fanúšikov aby nás prišli podporiť.