Muži na závěr podzimu padli o gól v Karviné

Muži (Karol Jankura, úvod red.) - V sobotu 26. 11. cestoval náš A tým k poslednímu zápasu podzimní části Extraligy do daleké Karviné.

HBK Karviná - HBC Svítkov Stars Pardubice 4 : 3

Střelci: Martínek (Bláha), Bureš, Hudec (Král, Korbel)

Soupiska: Novotný, Šupík - Bureš, Doležal, Korbel, Korec, Martínek, Teplý - Bláha, Horváth, Hrubý, Hudec, Kábrt, Král, Kupf, Malý

Další podrobnosti zápasu

Na zápas do Karvinej sme necestovali kompletný. Bol to bojovný zápas v nepríjemnom počasí. Prvú tretinu sme prehrali 1:0. Ustáli sme dve oslabenia. V druhej tretine sme boli o mnoho lepší. Mám pocit, že súper vystrelil asi trikrát do priestoru brány. Stav bol 2:2. Bojovný zápas sa preniesol aj do tretej tretiny. Hrali sme veľa presiloviek, ale bohužiaľ sme dali iba jeden gól.  Pri našej presilovke sme spravili školácku chybu u nás v pásme a dostali sme gól a už sme nedokázali vyrovnať. Je veľká škoda, že to rozhodcovia nezvládli tam bol najväčší mínus. Súperovi gratulujem k výhre.