Mladší žáci vezou první letošní vítězství

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V neděli 26. 9. 2021 vyrazil tým mladších žáků do nedalekého Heřmanova Městce na hřiště Ježků. V týmu se po nějaké době objevila opět dívka – Magdaléna Králíčková (2012) a rovněž přípravkový Kuba Malý.

HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Kometa Polička 2 : 5

Bohužel se stává pravidlem, že v prvním zápase nejsme schopni začít v plném nasazení. K tomuto došlo i v prvním zápase, když jsme po prvních pěti minutách prohrávali 0:2. Do konce první půle jsme ale stihli zásluhou dvojčat Jánských srovnat stav na 2:2. Ve druhé půli jsme od začátku prohrávali o gól, ale stav se nám již nepodařilo srovnat a ke konci zápasu jsme ještě dvakrát inkasovali. Výsledek 2:5, byl zbytečně krutý. První kanadský bod v mladších žácích si připsala Mája Králíčková přihrávkou na náš druhý gól.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice modrý tým 1 : 8

I ve druhém zápase jsme po minutě dostali první gól. Na ten jsme dokázali ještě reagovat, ale poté jsme si opět vybrali slabší chvilku a během necelých tří minut inkasovali pět branek. Po první třetině byl stav 7:1. Na trenérech bylo tým uklidnit. To se jim podařilo a v další části se hra vyrovnala. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku. Před koncem jsme ještě jednou inkasovali a prohráli celkem 8:1.

HBC Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 3 : 1

V posledním utkání jsme se postavili proti domácím Ježkům, které se nám podařilo překvapit a už v druhé minutě se nám podařilo vstřelit gól. Ten vlil našim hráčům živé vody do žil a tito byli jako vyměnění. V první třetině již přes úporné boje před oběma brankáři branka nepadla.  Na začátku druhé půle vstřelil uklidňující branku kapitán Stars Jáchym Jánský a přestože jsme rovněž jednou inkasovali, disciplinovaným výkonem jsme dohráli až do konce utkání, když opět Jáchym gólem do prázdné ukončil utkání, které skončilo výsledkem 1:3 pro Svítkovské hvězdy.

Soupiska: Franek, Reimann - Jánský Jonáš, Jánský Jáchym, Langpaul, Králíčková, Kerner, Topič, Korel, Vávra, Solař, Krtička, Malý, Kašpar, Koudela, Novák