Mladší žáci uzavřeli podzim turnajem v Hradci Králové

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V Hradci Králové se v neděli 3. 11. hrál poslední turnaj podzimní části Východočeského přeboru mladších žáků. Narazili jsme na domácí Hradec Králové, Svitavy a modré Autoskláře.

Sestava: Jonáš Jánský - Filip Flamík, Vítek Korbel, David Rybář, Jan Vašíček, Lukáš Korec, Daniel Martínek, Eliška Rohlíková, Jakub Besperát, Martin Pavlíček, Tomáš Koudela, Vojtěch Koudela, Jáchym Jánský, Matěj Petruška

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – TJ Sršni Svitavy 2 : 0

Svitavy jsme přestříleli 21:5. Kluci začali zápas s chutí a jejich hře nebylo co vytknout. Jediné co nás trápilo byla efektivita zakončení. Soupeř se na útočnou polovinu dostával jen sporadicky a tak Jonáš Jánský vychytal nulu. Útočné hroty Martínek – Korec se opět prosadili k radosti celého týmu.

Branky: Lukáš Korec, Daniel Martínek

Nahrávky: Lukáš Korec, Daniel Martínek

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – HBC Hradec Králové 1988 2 : 3 sn

Hradec byl o poznání těžší soupeř. První půlka skončila bez branek. Soupeř hrál ze zajištěné obrany a v útoku nám kombinační hrou působil velké problémy. Ve druhé půlce nám vstřelil branku, na kterou jsme dokázali odpovědět a dokonce jsme šli trefou Tomáše Koudely do vedení. Hradec bohužel minutu a čtyřicet vteřin před koncem vyrovnal. V samostatných nájezdech jsme nenašli na soupeřova gólmana recept a tak jsme nájezdy prohráli. Opět nás velmi trápila produktivita, protože jsme soupeře přestříleli 23:11.

Branky: Lukáš Korec, Tomáš Koudela

Nahrávky: Lukáš Korec, Tomáš Koudela

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – HBC Autosklo-H.A.K Pardubice modrý tým 3 : 2

Tradiční rival s námi sehrál vyrovnanou partii a patří mu uznání. Naši útočníci měli opět trochu rozhozenou mušku - našich 21 střel oproti 8 sklářským nám stačilo pouze na 3 branky. První branku zápasu krásnou střelou vsítil Vojtěch Koudela. Skláři dokázali odpovědět za 37 vteřin. Do druhé půle se šlo za vyrovnaného stavu. Lepší začátek měli Skláři, když vstřelili v první minutě branku. Tým se však s prohrou nechtěl smířit a začal na soupeře tlačit a ten v šestnácté minutě kapituloval. Vyrovnání Lukášem Korcem tým nastartovalo, a když Lukáš přidal v závěru ještě jeden gól, začali jsme věřit, že zápas dotáhneme do úspěšného konce.

Branky: Vojtěch Koudela, Lukáš Korec

Nahrávky: Tomáš Koudela, Matěj Petruška

Chtěli bychom klukům poděkovat za pěkný výkon a už se těšíme na jaro.