Mladší žáci uspěli na domácím turnaji

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V neděli 12. 5. proběhl další z turnajů Východočeského přeboru tentokrát na stadionu ve Svítkově.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 4 : 0
Branky: Korec, Uhlíř, Martínek, Pavlíček

Na domácí hřiště a proti známému soupeři jsme nastupovali s odhodláním ukázat našim fanouškům ten nejlepší hokejbal a to se nám podařilo. Soupeře jsme přehráli dobrou hrou všech útoků a skvělým výkonem obránců. Soupeř se v podstatě k ničemu nedostal a tak jsme zaslouženě vyhráli.

SK Kometa Polička : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 1 (po SN)
Branky: Martínek

Tento zápas byl za poslední dobu pro hráče nejtěžší. Kvalitní soupeř s vynikajícím gólmanem předváděl skvělý hokejbal a my jsme mu zdatně konkurovali. Několik dobrých zásahů vytáhl brankář Jakub Smolík. V druhém poločase jsme hru stáhli na dva útoky, abychom zůstali v tempu. Při nájezdech jsme si bohužel na gólmana hostí nepřišli, naopak soupeř jednou skóroval.

TJ Sršni Svitavy : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0 : 3
Branky: Koudela, Synek, Pavlíček

Proti Sršňům jsme podali poloviční výkon. Zejména druhý poločas tým nepodával takový výkon, jaký trenéři očekávali.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice - bílý tým 4 : 1
Branky: Synek, Korec, Besperát, Martínek

Poslední zápas s tradičním soupeřem jsme zvládli. Diktovali jsme tempo a přes soupeřovo úvodní vedení jsem s přehledem  utkání dovedli do vítězného konce.

Kluci si za domácí turnaj zaslouží pochvalu. Po dlouhé době z nás spadla tíha domácího prostředí a dokázali jsme fanouškům ukázat i na domácí půdě co v nás je. Jsme rádi, že se  opět gólově prosadili všechny útočné řady a střelecky pomohli i obránci.