Mladší žáci se neztratili na turnaji ve Svitavách

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V neděli 15. 10. byl odehrán další turnaj Východočeského přeboru mladších žáků tentokrát ve Svitavách.

HBC JTEKT Svítkov Stars - Výběr RSHb Čechy východ 7 : 3

Výběr RSHb podal sympatický výkon a do poločasu nebylo jasné, jak zápas dopadne. Ve druhé půlce se však blýsknul hattrickem Daniel Martínek (v prvním poločase měl dvě asistence). Soupeř nenašel recept na naši kombinační hru, kterou jsme ovládli druhý poločas.
Branky: Daniel Martínek 3x, Ondřej Král, Martin Milichovský 2x, Max Seidl. Asistence: Josef Vlašič 3x, Daniel Martínek 2x, Martin Milichovský. Střely na branku 21 : 5.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice "modří" - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 1

Zápas s "modrými" Alfáky byl o poznání těžší. Oba týmy sehrály skvělý zápas postavený na dobré obraně, které podpořili svými výkony oba brankáři. Tomu odpovídá i výsledek 1 : 1.
Branky: J. Vlašič Asistence: Max Seidl. Střely na branku: 14 : 11

Finálový zápas:
Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4 : 3 ss

Zápasy s Ježky jsou vždy na skvělé úrovni a hráči si ani tentokrát nic nedarovali, obranná i útočná fáze se nám dařila a kluci se soustředili na hru, a i když soupeř otočil výsledek, zabrali a dokázali si vedení vzít zpět. Bohužel Ježci opět vyrovnali a zápas dospěl k samostatným nájezdům. V této dovednostní soutěži byli bohužel úspěšnější Ježci.
Branky: Daniel Martínek 2x, Leoš Vlašič, Josef Vlašič (nájezd). Asistence: Max Seidl 2x, Ondřej Drozd

Chtěl bych poděkovat celému týmu za to, že v řádné hrací době na turnaji neprohrál, Danu Martínkovi za skvělý záskok a všem hráčům, kteří nastoupili za výběr RSHb.

Soupiska: Černý, Smolík - Drozd, Synek, Seidl,Martínek, Birta, Milichovský, Vlašič L., Vlašič J., Uhlíř