Mladší žáci přivezli z Polabin dva body

Mladší žáci (Vítězslav Gregor, Petr Korbel) - V sobotu 30. 10. cestovali naši mladší žáci na druhý břeh Labe k městskému derby, ve kterém šlo o vedení v tabulce základní skupiny MČR.

Na dvojzápas v Polabinách nám díky prázdninám a nemocem chyběli někteří hráči a tak jsme hráli pouze na dvě pětky. Podstatná část týmu si jako již tradičně střihla i jeden zápas za starší žáky.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars 2 : 3 ss (0 : 0, 0 : 1, 2 : 1 - 0 : 1, počet střel 13 : 12)

S výkonem týmu v prvním zápasu jsem spokojen. Kluci si odmakali svoje, v polovině zápasu vedli 1 : 0, ale silnému soupeři se podařil obrat. To nás nezlomilo a patnáct vteřin před koncem jsme dokázali vyrovnat. Dle našeho názoru nám navíc nebyl uznán regulérní gól. Za vítězství v nájezdové loterii jsem rád, protože nás díky lepším zápasům s Alfou udrželo při rovnosti bodů před ní.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars 6 : 4 (5 : 4, 1 : 0, 0 : 0 - počet střel 18 : 16)

Ve druhém zápasu jsme trochu zaspali začátek, ale náskok soupeře se nám podařilo téměř smazat ještě během první třetiny. Ve druhé třetině jsme dostali jeden gól a i když jsme ve zbytku zápasu podali velmi dobrý výkon, už jsme se neprosadili. Soupeř slavil zasloužené vítězství.

Soupiska: Procházka M., Šťovíček - Malý, Bláha, Bukač, Drbal, Hemžský, Novotný Š., Seidl, Korec (1. zápas), Vojtěch (2. zápas), Janíček, Gregor, Shejbal