Mladší žáci na turnaji v Polabinách nezaváhali

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V neděli 16. dubna jsme odehráli další kolo východočeského přeboru. Hráli jsme s Letohradem, Poličkou a Autosklem.

HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Hokejbal Letohrad 5 : 0

Střelci: Korel Maxmilian (Neliba Vítězslav), Jánský Jonáš (Jánský Jáchym), Koudela Vojtěch (Jánský Jonáš, Kerner Tomáš),  Topič Martin (Novák Erik), Jánský Jáchym (Koudela Vojtěch)

Další podrobnosti zápasu

Na rozehřátí jsme nastoupili proti Letohradu. Zarputilý soupeř, který dokáže hrát v malém bloku, nám poskytl možnost zahrát si na jeho polovině převážnou část zápasu. Z tlaku, který jsme si vytvořili, dokázala každá pětka vstřelit minimálně jeden gól. Zápas pro nás skončil výhrou 5:0.

HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Kometa Polička 4 : 3

Střelci: Králíčková Magdaléna (Svoboda Sebastián), Kerner Tomáš (Jánský Jáchym), Jánský Jonáš (Koudela Vojtěch), Jánský Jonáš (Koudela Vojtěch)

Polička nás prověřila o mnoho víc. Skóre zápasu otevřela Magdaléna Králíčková po nahrávce Sebastiána Svobody. Polička stále srovnávala a neustále hrozila z protiútoků. Za stavu 3:3, v poslední minutě, dostal Jonáš Jánský nabito od Vojty Koudely a dělovkou od modré prostřelil vše, včetně gólmana Poličky. Skvělý zápas skončil 4:3.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice bílý tým 2 : 1

Střelci: Koudela Vojtěch (Jánský Jáchym, Malý Jakub), Pospíšil Tomáš (Hospr Tadeáš)

Poslední zápas bylo klasické derby s mužstvem Autoskla. Utkání se hrálo ve velkém tempu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Domácí šli do vedení 1:0 v šesté minutě. My jsme dokázali srovnat během tří minut. Tři a půl minuty před koncem hrací doby nabil Tadeáš Hospr Tomáši Pospíšilovi a ten "dělovkou" z vrcholu slotu nekompromisně zakončil. Skvělé utkání, kde obě strany podaly maximální výkon, jsme dotáhli do vítězného konce.